מדברים ילדים- התפתחות ובריאות תינוקות וילדים בראייה הוליסטית

ומה עם הצרכים שלנו ההורים? מי ימלא אותם?

April 30, 2021
כהורים אנחנו תמיד שמים את טובתו של הילד שלנו לנגד עיננו. ואנחנו כל כך מוכווני מטרה שהחל מהרגע הזה, החל מהרגע שהתמסרנו לתפקיד נדמה ששמנו את עצמנו בצד.
אנחנו ממלאים מגוון תפקידים בחיינו, ולפעמים נדמה שאנחנו שוכחים שבין כל התפקידים שאנחנו ממלאים בחיים יש מכנה משותף- והוא אני, אתה, את. אני הבת, אני החברה, אני העובדת, אני ההורה.
האם עצרנו רגע לשאול מי אני ההורה? האם לקחנו לעצמנו רגע לחקור מהם הקווים המשותפים לי בכל אחד מהתפקידים? האם חשבנו על כך שבין היותי הורה, לעובדת, למנהלת יש איכויות דומות שראוי שיקבלו ביטוי? האם חשבנו על כך שכפי שאנחנו מנסים לאזן בין דברים בעבודה כדאי למצוא איזון גם בהורות?
תהליך ההתפתחות שלנו כהורים אמור להעשות במקביל לתהליך ההתפתחות של הילדים שלנו. הם גדלים ומתפתחים ואנחנו לצידם ואיתם. אנחנו מהווים עבורם בסיס להתפתחות והם, הם מעודדים אותנו לגדול.
וכשם שהם זקוקים לתנאים האופטימליים להתפתחות, כך גם אנחנו זקוקים לתנאים האופטימליים- תנאים שיאפשרו לנו לגדול, להתפתח ולממש את התפקיד הכל כך גדול שלקחנו על עצמנו.
את התוכנית הפעם נקדיש לעצמנו ההורים. נבין קצת יותר את הצרכים שלנו וננסה למצוא את השביל המחבר- ביננו לבין ההורה שאנחנו רוצים להיות.
מוזמנים להאזין:)
 
 
יש לכם שאלות? מוזמנים לשרשר לכאן.

עוד מידע חשוב תמצאו בספר שלי "תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק", גם תשעה שיעורים בהתפתחות התינוק.

רוצים עוד תכנים מקצועיים על התפתחות וגדילה של תינוקות וילדים ?רוצים הדרכות וכלים ביתיים לטיפול בקשיים ועיכובים התפתחותיים- הכנסו עכשיו לקהילה "הורים לומדים" בפייסבוק 

סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו- מאמאי- רפואה הוליסטית לילדים

עקבו אחר האיסטגרם שלנוtal_kabessa_therapyforchildren

מחפשים עוד סרטונים ומידע? הרשמו לערוץ היוטיוב שלנו- טל קבסה- רפואה הוליסטית לילדים

 

 
 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App